RAZRED, ODDELEKIME IN PRIIMEKTerminE-Naslov
Prilagojen program za predšolske otrokeKlara LozarPo dogovoruklara.lozar@cirius-vipava.si
Prilagojen program za predšolske otrokeAna BožičPo dogovoruana.bozic@cirius-vipava.si
NIS 1., 2., 3. .Alenka P. LemutPo dogovorualenka.premrl-lemut@cirius-vipava.si
NIS 4., 5. r.Karmen Blaškosre 10:33 - 11:15; 1. tor 16:00 po pred. najavikarmen.blasko@cirius-vipava.si
NIS 6., 7. r.Mašenka R. Madricpon. 12:35 - 13:10 ob pred. Najavimasenka.rodman-madric@cirius-vipava.si
Drugi strokovni delavecAna BratinaPo dogovoruana.bratina@cirius-vipava.si
Predmetna učiteljicaKarmen Puciharpon 12:35 - 13:10karmen.pucihar@cirius-vipava.si
PP 1 ATatjana J. TratnikPo dogovorutatjana.jeroncic-tratnik@cirius-vipava.si
PP 1B /2ALea Kavčič GašparinPo dogovorulea.kavcic-gasperin@cirius-vipava.si
PP 1C / 2BLiljana LazarPo dogovoruliljana.lazar@cirius-vipava.si
PP 1D - AMMojca Ipavecpon 12:30 - 13:10mojca.ipavec@cirius-vipava.si
PP 1E / 2C - AMTeja Živec KavčičPo dogovoruteja.zivec-kavcic@cirius-vipava.si
PP 2D / 3A - AMBarbara Grižon1. sre 13:15 - 14:00barbara.grižon@cirius-vipava.si
PP 2E / 3B - AMIvan J. CervoPo dogovoruivan-jakob.cervo@cirius-vipava.si
PP 3C / 4A -AMGaja GantarPo dogovorugaja.gantar@cirius-vipava.si
PP 3DTatjana Pregelj1. sre 9:00 - 9:45tatjana.pregelj@cirius-vipava.si
PP 3EValentina N. Winkler2. tor 11:00 - 11:45 valentina.novinc-winkler@cirius-vipava.si
PP 4BAna Hlad1. sre 13:00 - 14:00ana.hlad@cirius-vipava.si
PP 4CTatjana ČigonPo dogovorutatjana.cigon@cirius-vipava.si
PP 4D / 5AKatarina Trbanctor 12:30 - 13:30katarina.trbanc@cirius-vipava.si
PP 4E / 5BInes Šinigoj Bandelj1. pet 12:40 ines.sinigoj-bandelj@cirius-vipava.si
PP 5CEster FabčičPo dogovoruester.fabcic@cirius-vipava.si
PP 6AErika ČukPo dogovoruerika.cuk@cirius-vipava.si
PP 6BDuška ČakarmišPo dogovoruduska.cakarmis@cirius-vipava.si
PP 6CMija Borsellinotor 8:00- 9:00mija.plevnik@cirius-vipava.si
Predmetna učiteljicaTanja Princestanja.princes@cirius-vipava.si
Predmetna učiteljicaLoredana Sajovic1. pon 8:00 - 9:00loredana.sajovic@cirius-vipava.si
Predmetna učiteljicaInes B. Mohorič2. tor 9:00 - 10:00ines.bunic-mohoric@cirius-vipava.si
Predmetna učiteljicaKristina Mohorčičpon 12:00 - 13:00kristina.mohorcic@cirius-vipava.si
Predmetna učiteljicaJulija Lebenčet 10:00 - 11:00 ob pred. Najavijulija.leben@cirius-vipava.si
Predmetna učiteljicaUrška SedejPo dogovoruurska.sedej@cirius-vipava.si
Predmetna učiteljicaAleksandra Premrl2. tor 9:00 - 10:00aleksandra.premrl@cirius-vipava.si
Predmetna učiteljicaTamara Srebottamare.serbot@cirius-vipava.si
OPB 1Adrijana L. Mikužadrijana.lampe-mikuz@cirius-vipava.si
OPB 2Anja JanežičPo dogovoruanja.janezic@cirius-vipava.si
OPB 3Liljana K. Rogelja1. čet 10:00 - 11:00liljana.koren-rogelja@cirius-vipava.si
OPB 4Andreja Fakandreja.fak@cirius-vipava.si
OPB 5Katarina R. Kavčič1. srekatarina.rudolf-kavcic@cirius-vipava.si
OPB 6Nežka Krečič1. pon 15:00nezka.krecic@cirius-vipava.si
OPB 7Milojka Lozar1. pon 8:15 - 9:00milojka.lozar@cirius-vipava.si
OPB 8Lucija Praček1. pet lucija.pracek@cirius-vipava.si
OPB 9Sandra Likar Blažič1. tor 13:00 - 14: 00sandra.likar@cirius-vipava.si
OPB 10Špela Sluga1. pon 13:30 - 14:30spela.sluga@cirius-vipava.si
1. vzgojna skupinaIvica Petrič1. pon 12:10 - 13:10ivica.petric@cirius-vipava.si
Tina ŠemrlZadnji pet 12:30 - 13:30tina.semrl@cirius-vipava.si
2. vzgojna skupinaKlara Pregelj2. tor 13:30klara.pregelj@cirius-vipava.si
3. vozgojna skupinaPetra Bajc Curk1. sre 18:00petra.bajc-curk@cirius-vipava.si
Jelka Breščakjelka.brescak@cirius-vipava.si
4. vzgojna skupinaRomana Pipan1. tor 12:10 - 13:10romana.pipan@cirius-vipava.si